Popis produktu
Samsung Galaxy Z Flip 7 Coral Red 12GB/256GB

AI skládačka do kapsy
Představujeme náš vůbec nejtenčí, nejsilnější a nejvyladěnější Galaxy Z Flip – špičkový výkon a krásný design skvěle doplní tvůj životní styl a přitom se tinový telefon pohodlně vejde do kapsy. Působivý vnější displej si tentokrát užiješ v celé jeho velikosti bez prvků, co by narušovaly tvůj výhled. Vše je navíc uloženo v odolném těle, které je při složení i rozložení výrazně užší.

Představujeme zcela nový Galaxy Z Flip
Ultra tenký. Ultra přenosný.
Přepracovaný design vnějšího displeje Galaxy Z Flip7 přináší dosud nejtenčí rámeček, takže si na FlexWindow užiješ více zábavy než kdy dříve. Ohromující obrazovka nyní nabízí ničím nerušený výhled, který si zkrátka nesmíš nechat ujít.

Dokonalé selfie portréty

AI skládačka do kapsy

Silnější baterie, která vydrží celý den

Nejtenčí a nejodolnější Flip

50 Mpx selfie fotoaparát

Užívej si bohatší a detailnější selfie portréty, jejichž náhled si můžeš jednoduše prohlédnout na větším vnějším displeji a ihned použít vlastní filtry. Zachyť nejdrobnější aspekty v každé scéně s 50Mpx fotoaparátem s vysokým rozlišením a novou generací technologie ProVision Engine. Ta vylepší barvy a míru detailů pro přirozené tóny pleti a propracovanější textury. Použít můžeš dokonce i vlastní filtry, které využívají umělou inteligenci a přizpůsobí fotografie tvému oblíbenému stylu.

Maximální zoom a dokonalé detaily
Pořizuj superostré fotografie z každé vzdálenosti. Díky technologii ProVisual Engine a AI zoomu získáš dechberoucí portréty s každým stisknutím spouště nebo s FlexCam dokonce i bez použití rukou. Hned po vyfotografování umělá inteligence snímek vyhodnotí a vylepší detaily, takže ho můžeš rovnou sdílet. S hledáním ideálního zoomu už si zkrátka nemusíš lámat hlavu.

Vybroušené noční záběry
Natáčej strhující videa i za slabého světla. Senzor s vysokým rozlišením ve spojení s pokročilou technologií ProVisual Engine, která je integrovaná do procesoru, přináší bohatší kontrast denních i nočních záběrů.
Nejrychlejší a nejplynulejší výkon na Galaxy Z Flip
Pokročilý procesor skládacího telefonu Flip pohání vše – od baterie po displej – a zajišťuje rychlé reakce a dlouhodobý výkon. Můžeš se na něj spolehnout při streamingu, hraní her i editaci svého nejnovějšího videa.

Největší kapacita baterie na Galaxy Z Flip

Hladké prohlížení a plynulé hraní her
Objev nejplynulejší zážitek ze sledování na vnějším displeji FlexWindow. 120Hz obnovovací frekvence a maximální jas 2 600 nitů zajišťují snadnou čitelnost i při scrollování venku. Vylepšená technologie Vision Booster navíc zvyšuje kvalitu barev a kontrast, takže vždy uvidíš ostré detaily.


Místo na vše, co potřebuješ
Uchovej si své vzpomínky a kdykoliv si je připomeň díky 12GB paměti a dvěma možnostem úložiště. Vyber si 256GB kapacitu, jestli rád/a fotografuješ a streamuješ videa. Nebo se odvaž a sáhni po modelu s 512GB kapacitou, se kterým budeš mít dost místa na své oblíbené hry a další velké aplikace. S větším úložištěm se vyhneš nedostatku místa a zpomalování telefonu.
Měj přehled o svém dni s Now Brief
Získej personalizované přehledy svého dne s funkcí Now Brief – přímo na vnějším displeji. Přizpůsobené zajímavosti, jako je aktuální počasí a tvé Energy skóre, už nemusíš hledat.

Now Bar. Vše, co potřebuješ – tady a teď.
Panel Now Bar je dostupný na vnějším displeji a usnadňuje ti přístup k právě přehrávané hudbě, živým upozorněním a dalším funkcím.

Zeptej se a hned získej odpověď
S Gemini Live můžeš přirozeně konverzovat a získávat informace v reálném čase. Zeptej se na nápady a ukaž, s čím potřebuješ poradit, jednoduše pomocí fotoaparátu.

Chrání tvé soukromí v AI éře


Zbrusu nové rozhraní One UI 8
Naše nejlepší a nejvíce personalizované uživatelské rozhraní (UI) jsme pro hlavní a vnější obrazovku vytvořili odděleně. Svůj Flip si tak můžeš maximálně přizpůsobit pomocí tapet, interaktivního počasí a miniaplikací galerie.

Obsah balení:
-
Samsung Galaxy Z Flip7 F766B 12GB/256GB
-
Datový kabel USB-C na USB-C
-
Nástroj pro vyjmutí SIM karty
-
Stručná uživatelská příručka
-
(Nabíjecí adaptér není součástí balení a je nutné jej zakoupit zvlášť.)
Parametry produktu:
| Souhrn | |
| Model | Samsung Galaxy Z Flip7 |
| Operační systém | Android |
| Konstrukce | Ohebný telefon |
| Barva | Coral Red |
| Hmotnost | 188 g |
| Displej | |
| Hlavní displej | 6.9" Dynamic AMOLED 2X, 120 Hz, 2520 x 1080 px |
| Vnější displej | Ano, s Gorilla Glass |
| Fotoaparát | |
| Hlavní fotoaparát | 50 Mpx, f/1.8, optická stabilizace |
| Přední fotoaparát | 10 Mpx, f/2.2 |
| Video | Až 4K (2160p) při 60 fps |
| Výkon a paměť | |
| RAM | 12 GB |
| Úložiště | 256 GB |
| Baterie | |
| Kapacita | 4300 mAh |
| Nabíjení | Rychlé a bezdrátové (Qi) |
| Konektivita | Dual SIM (Nano SIM + eSIM), USB-C, 5G, Wi-Fi, Bluetooth 5.4, NFC, GPS |
| Odolnost | IP48 (proti vodě) |
| Zabezpečení | Snímač otisků prstů, odemykání obličejem |
Parametry
| Barva | Coral Red |
|---|---|
| K produktu Vám přidáme ZDARMA | Chytrý náramek v hodnotě 590kč |
| Varianta | Červená |