Popis produktu

Perfektní WiFi router pro vaši domácnost. Obsahuje 4 externí všesměrové antíny pro zesílení signálu a zlepšení přenosového výkonu.S až 64 MB paměti je přenos dat stabilnější, zajišťuje plynulý provoz většího počtu funkcí a stabilní připojení více inteligentních zařízení. Můžete si vybrat konfiguraci routeru podle aplikace nebo povolit Mi Router 4C provádět inteligentní optimalizaci. Pro lepší online zážitek můžete také upřednostnit šířku pásma sítě pro jedno zařízení.
Mi Router 4C vás může upozornit, když se nové zařízení připojí k síti.V závislosti na úrovni zabezpečení bude zablokováno připojení nebo budete vyzváni k přidání zařízení do černé listiny. Zamezíte připojení nežádoucích zařízení. Chcete-li zvýšit rychlost sítě, otevřete aplikaci Mi WiFi, přejděte do panelu nástrojů a jednoduše klikněte na „Optimalizace Wi-Fi“, abyste automaticky monitorovali a optimalizovali kanál Wi-Fi. Můžete kdykoli spravovat svou domácí síť pomocí aplikace Mi WiFi, což vám umožní zkontrolovat stav vaší domácí sítě, i když jste mimo domov.

- Externí antény pro lepší sílu signálu
- 64 MB paměti pro stabilní provoz
- Inteligentní správa prostřednictvím aplikaceThe 4 external omnidirectional external antennas with a signal gain of 5dBi can effectively enhance the signal gain effect to improve transmission performance, and can be used easily in various complex real-world environments. With up to 64MB of memory, data transmission is more stable, ensuring the smooth operation of a larger number of functions, and the stable connectivity of more smart devices. You can choose a router configuration according to the app market or allow the Mi Router 4C to carry out intelligent optimization so that you have a smoother experience playing games, watching videos or browsing the web. For a better online experience, you can also prioritize network bandwidth for a single device.
The Mi Router 4C can alert you when a new device connects to the network. If a suspicious device tries to join the network, depending on the security level, it will be blocked from connecting, or you will be prompted to add the device to the blacklist. To give the network speed a boost, open the Mi WiFi app, go to the toolbox, and simply click "Wi-Fi Optimization" to automatically monitor and optimize the Wi-Fi channel in multiple dimensions. ou can manage your home network at any time using the Mi WiFi app, enabling you to check the status of your home network even when you're out.


- External antennas for better signal strength
- 64 MB memory for stable operation
- Smart management via app
zobrazit podrobnější popis schovat podrobnější popis

Hodnocení

Průměrné hodnocení

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení